100lat_JP2

W HOŁDZIE ŚWIĘTEMU JANOWI PAWŁOWI II

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele !

Pokażmy, że Święty Jan Paweł  II jest obecny  w naszej społeczności.

18 maja  na 3 godzinie lekcyjnej  społeczność szkolna  odmówi wspólną modlitwę za przyczyną świętego Jana Pawła II, zaśpiewa ulubioną pieśń papieża „Barkę”, przypomni naukę Ojca  Świętego  o  Rodzinie i wysłucha skomponowanej przez znanych twórców pieśni  „ Nie zastąpi Ciebie nikt”.

Stworzenie wspólnej kroniki naszych wspomnień . Co szczególnie zapadło w pamięci i w sercu. Kronika wspomnień  jako pomnik Jego pamięci.

 Zaproszenie do „upieczenia” TORTU dla Jana Pawła II, z okazji           setnej rocznicy urodzin, która przypada 18 maja 2020 r. TORT wykonany dowolną techniką, niech zawiera najważniejszy składnik: DOBRO i MIŁOŚĆ…

 Udekoruj swoje okno! Własnoręcznie wykonane dekoracje (ozdoby nawiązujące do postaci świętego Papieża) będą podziękowaniem i wyrazem włączenia się w świętowanie tej wyjątkowej rocznicy.

Pokażmy jak świętujemy razem!

 Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele swoje pomysły: zdjęcia, filmiki, wspomnienia, własną poezję itp. prosimy przesłać do 30 maja 2020 r. katechetom naszych szkół.

Powstanie WIRTUALNA WYSTAWA, która będzie wyrazem naszej pamięci, podziękowania i włączenia się  w tą szczególną rocznicę.

              ZAPRASZAMY !     

Comments are closed.